Adana Forum

Video ve Fotoğraf Dünyası => Olympus => Konuyu başlatan: Forum Adana üzerinde 06 Ocak 2010, 21:51:17Konu Başlığı: OLYMPUS MJU-5000 12.0MP 2.7" DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ
Gönderen: Forum Adana üzerinde 06 Ocak 2010, 21:51:17
(http://www.adanavideo.com/adanaforum1/bd96034s.jpg)

Mükemmel manzaralardan heyecanlı yakınlaşmalara kadar herşeyi yakalamak için akıllı metal gövdede mükemmel 5x optik zoom (36-180mm*)

    Çift Görüntü Sabitleme işlevi sayesinde bulanıklığı engeller (mekanik ve dijital görüntü sabitleyiciyi bir arada sunar)

    Mükemmel fotoğraflar için kolay yol - Akıllı Otomatik Mod en çok kullanılan sahne ayarlarından 5 tanesini bulur ve ayarı yaparak,otomatik olarak odaklar ve pozlar

    Poster boyutunda baskı için 12 Megapiksel

    16 kişiye kadar mükemmel odaklanmış ve pozlanmış yüzler için Geliştirilmiş Yüz Tanıma . Gölge ayarlama teknolojisi ile fotoğrafın diğer alanlarında doğru pozlama.

    Parlak güneş ışığında ve zor açılarda bile mükemmel görüntü veren 6.9cm/2.7" HyperCrystal II LCD (230,000 piksel) ekran

    Yüksek hızlı 8 kare/sn ardışık çekim** ile anı kaçırmayın

    TruePic III görüntü işlemcisi, fotoğraflarla daha hızlı başa çıkabilmek ve daha yüksek fotoğraf kalitesi için

    Sesli film kaydı ile hatıralarınızı yaşayın (30 fps''de VGA çözünürlüğe kadar)

    xD-Picture Kart ve microSD Kart uyumludur

    Popüler Olympus µ serisi, görkemli tasarımı güçlü optik-dijital teknolojiyle birleştirerek çıtayı tekrar yükseltti. µ-5000 modelinde 5x, µ-7000 modelinde 7x ve µ-9000 modelindeki inanılmaz 10x optik zoomlarla efsanevi Olympus µ serisi üstün optik elemanlar ve ultra ince gövdeli şıklık tarihine devam ediyor. Olympus''un "minyatür optik elemanlar, azami parlaklık" felsefesini özetleyen bu en üst teknoloji ürünü 12 Megapiksel fotoğraf makineleri, etkileyici yüksek teknoloji hazinesinde İkili Görüntü Sabitleme, Gölge Ayarlama Teknolojisi ve Yüz Algılama Teknolojisi özelliklerini de içerebilir.
    İnce ve zarif µ-9000, µ-7000 ve µ-5000 modelleri, modern stili ve üstün esaslarıyla uzman fotoğrafçılar için gerçekleşen bir rüya gibidir. Düşük ışık koşulları için aydınlatmalı düğmelerle kullanım ve gezinim kolaydır. Ayrıca, kusursuz cilt görünümü için tamamen yeni Güzellik Modu nihai çekimdeki kusurları giderir ve yenilikçi Akıllı Otomatik Modu en sık karşılaşılan beş sahne tipini otomatik olarak algılar ve ayarları bunlara göre yapar. Özellikle geniş veya yaratıcı çekimler için Makinenin Üzerinden Panorama modu da dahil edilmiştir. Klasik serisinin üç yeni üyesinin tümünde menüler 39 dildedir ve de xD-Picture kart ve microSD kart uyumludur.
    5x optik zoom (36-180mm*) lensi ve 12 Megapiksel çözünürlüğüyle µ-5000 modeli esnek, yüksek performans fotoğrafçılığı için kusursuz seçimdir. Tüm yeni klasik µ fotoğraf makinelerinde olduğu gibi bu şık modelde de Kusursuz Çekim Ön İzleme özelliği bulunur. Bu özellik, çekimden önce çeşitli ayarların 6,9cm/2.7" HyperCrystal II LCD ekran üzerindeki çerçeve penceresinde birbiriyle çoklu olarak izlenmesini ve karşılaştırılmasını sağlar. Diğer kullanışlı bir fonksiyon da Kusursuz Düzeltmedir: kırmızı çıkan gözlerin ve gölgedeki alanların doğrudan makine üzerinde giderilmesini sağlar. Ultra ince µ 5000 modeli Metalik Pembe, Atlantik Mavisi ve Gece Siyahı renklerde mevcuttur.
    35mm fotoğraf makinesine denk
    3 Megapiksel modunda