Adana Forum

Bilgisayar Dünyası => Cep Telefonu Oyunu ve Programı => Konuyu başlatan: Forum Adana üzerinde 07 Ocak 2010, 19:31:49Konu Başlığı: Nur'un İlk Kapısı 1.0
Gönderen: Forum Adana üzerinde 07 Ocak 2010, 19:31:49

Merhaba kardeşler,bu en son java cep-kitap haline getirilip tashihatı yapılmış olan bir kitabımızı daha sizlerin istifadenize sunuyoruz..

Kitapçığımızın ismi; "Nur'un İlk Kapısı" ..

Bu kitapçık hakkında,müellifi şu sözleri beyan ediyor: " Risale-i Nur'un bir fihristesi ve bir listesi ve bir çekirdeği olan bu risalenin içindeki hakikatlar gerçi hem Küçük Sözler'de hem başka Sözler'de bir derece yazılıdır; fakat Said'e karşı Kur'an'ın birinci dersi ve tam ilmelyakîn ve aynelyakîn derecesinde bir meşhudatı tarzında olmasından, te'lifindeki acemilikten gelen içindeki kusurata ve tekrarata bakmayıp, Nur şakirdleri onu neşretseler, inşâallah çoklar istifade edecekler. "

Gezginler.net'i takib edin,yeni kitapçıklar hazırlandıkça paylaşmaya devam edeceğiz inşaallah..
  Önemli Notlar: Dosya '.jar' uzantılı olup java ve symbian destekli tüm cep telefonlarında çalışmaktadır.. Eğer ki indirdiğiniz dosya '.jar' uzantılı olarak inmez de,mesela '.zip' olarak inerse,indikten sonra dosya uzantısını '.jar' olarak değiştiriniz..

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4323