Adana Forum
20 Şubat 2017, 09:21:13 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Adana Forum Dünyasına Hoş Geldiniz !!!

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Toshiba sd-270e DVD Player incelemesi  (Okunma Sayısı 8443 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Adana Forum
Yönetici
Kahraman Üye

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 08 Ocak 2010, 17:05:15 »

Toshiba sd-270e dvd player almak isteyenler için kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir model. Çünkü (şuan için 59tl) fiyat ve sonuç açısından mükemmel bir düzeyde. DVD ve VCD cdleri oynatmasında hiç bir problem yaşamıyor. Oynatım esnasında timer'da istediğiniz dakika ve saniye 'ye oldukça hızlı biçimde geçiyor. Oynatım esnasında takılmalar yapmıyor. Bu kadar düşük fiyatada bu kalitede başka dvd player bulamazsınız.

Kutusundan garanti belgesi, Türkçe kullanım klavuzu, uzaktan kumandası ve pili, scart kablosu çıkıyor. Yani yanında extradan almanız gereken bir şey yok.

Fakat her üründe olduğu gibi bu üründede olumsuz özellikler var. Fakat olumsuz özellikleri normal bir ev kullanıcısı için pek kayda değer sayılmaz.

Toshiba sd-270e olumlu özellikleri:
1- Türkçe kullanım klavuzu olması
2- Cihazın menüsü ve setup'ının full Türkçe olması
3- CD'lerde okuma esnasında takılma yapmaması.
4- Yaygın servis ağı

Toshiba sd-270e olumsuz özellikleri:
1- Display'den şu anki oynattığı dakika ve saniyeyi görebiliyorsunuz. Fakat ne kadar süre kaldığını ve veya içindeki VCD veya DVD 'nin toplam süresini asla göstermiyor. Görüşünü aldığımız bir Toshiba yetkili servisi, Toshiba 'nın bir tek bu modelinde böyle bir olumsuzluk olduğunu diğer modellerde böyle bir problem olmadığını bildirmiştir.
2- Oynatım esnasında VCD veya DVD birden çok tracktan oluşmuşsa diğer tracklara sayılarla yani 2'ye veya 5'e basarak geçmiyor. Ancak next track tuşuyla diğer tracklara geçebiliyorsunuz. Birde bir tek 1 tuşuna basarak 1.track'a geçebiliyorsunuz.
Adana Forum

Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!

Google ve orumceklerin son ziyareti 12 Şubat 2017, 13:43:18