Kamera Çekimi
VİDEO KAMERA ÇEKİM HİZMETLERİMİZ

  • Düğün Çekimi
  • Nişan Çekimi
  • Sünnet Çekimi
  • Kına Çekimi
  • Doğum Günü Çekimi
  • Hastane Doğum veya Ameliyat Çekimi
  • İş Toplantısı Çekimi
  • Özel Günlerinizin Çekimi


Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü, Toplantı, Şirket tanıtımı  ve her türlü kamera çekimi ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Kamera çekimleri, 3CCD teknolojisine sahip ve ışık sistemli dijital kameralarla gerçekleştirilmektedir.
3CCD Nedir?
   Bunlar da dijital kamera ama bunların olayı daha farklı! Bu kameralar da mini DV kaset kullanıyorlar ama bu kameraların içinde renkleri ve şekilleri algılamak için 1 yerine 3 adet çip var (CCD), görüntü kalitesi mükemmele yakın sonuç veriyor bu kameraların. Otel veya Evde, restaurant ve ofisteki çekimler çok daha mükemmel olmaktadır. 3CCD kameralarda; bir prizma, ışığı 3 temel renge (kırmızı,yeşil, mavi) ayırır ve oluşan her renk sinyali ayrı bir CCD'de toplanır.


3CCD sistemi en ince tonlamaları dahi yakalayarak renkleri gerçeğe en yakın düzeyde yeniden üretir...
Filmi ne ile çektiğiniz çok önemli! Çünkü bir kere çektiğiniz zaman o filmi daha sonra mevcut halinden daha iyi bir görüntü kalitesine ulastırmak mümkün değildir. İlk yaptığınız çekimden sonra filmde yapacağınız her ayar aslında filmin netliğini düşürücü bir harekettir İlk çekimde en iyi performansı almak çok önemli o yüzden!

IŞIK !!!    Bir filmin ne kadar net ve kaliteli olduğu, çekim esnasında ortamın ışık düzeyi ile alakalıdır. Kameranız ne kadar iyi olursa olsun, ortam aydınlatması kötü ve kameranın ışığı yoksa kesinlikle çamur gibi bir görüntü elde edersiniz. Bizim kullandığımız çekimlerde kameralarımız extra profesyonel ışık sistemiyle donatılmıştır.
Fakat piyasada çekime giden diğer videocular çok eski cihazlar ve kısıtlı imkanlar ile "aküm biter" endişesiyle 2 saatlik bir gece çekiminde ya hiç ışık kullanmamaktada yada maximum toplamda 10 - 20 dakika ışık kullanmaktadırlar.

Tecrübe?    Tecrübe tabiiki her işte tartışılmaz bir unsurdur. Düğün Salonu mecbur tuttuğu için, salonun video'cusuna çektirenlerin %99'u memnun değildir  ki o salonun videocusu 100lerce çekim yaptığı kimi 10 kimi 15 yıllık hurdası çıkmış kamerasıyla tecrübeden bahsedebilmektedir. Fakat çektiği tek bir filmi bile baştan sona izlemiş değildir. Düğün başladığında kayıt düğmesine basar kaset veya aküsü bitene kadar çeker, bukadar...

Bizim şimdiye kadar yaptığımız bir çok özel ve resmi kamera çekimlerimizin yanı sıra şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz en önemli projemiz, Genel Kurmayı'mıza bağlı olan Mehmetçik Vakfı'nın 2005 Adana Kurban Bayramı Tanıtım Filmi'dir. Bu filmin bütün çekimleri, senaryosu, seslendirmesi, montajı tarafımızdan gerçekleştirilmiş ve teşekkür almışızdır.

Zaman !!! Hayatta herşey geçicidir. Geride bırakacağınız tek hatıra ise görüntülerinizdir. Çocuğunuzun doğum gününü en son ne zaman kameraya çektirdiniz veya hiç çektirdinizmi? Hemen son güne bırakmadan 0322 453 20 54 nolu telefondan randevunuzu alın.
Adana Radyoları
© Copyright 1988 & 2009 Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved.
İnternet Hizmetleri        Kamera Çekimi        Kasetten Cd'ye Kayıt        Linkler        Yüksel Hançerli        Okul Fotoğrafları        Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu
LiveZilla Live Help
Ana Sayfa               Hakkımızda                                            Referanslarımız           Forum              İletişim        Domain        Adana Radyoları

   1983 Yılın'dan buyana bilgisayar işi yapıyoruz...
   1988 Yılın'dan buyana firma adımız aynıdır...
BMW'nin 2010 Yeni 5 Serisi Adana Tanıtımı, Video Kamera Çekimi ve Profesyonel Fotoğraf Çekimi Tercihi Commander olmuştur...
Find us on Google+